nurkowanie chorwacja wroclaw majowka nauka nurkowania

Biuro podróży

Biuro podróży Aquamatic.pl, organizuje wyjazdy nurkowe już od 10 lat. Nurkujemy w Chorwacji, Egipcie, na Malcie. Wybieramy najciekawsze miejsca nurkowe na świecie. Będziesz miał okazję poznać rafy koralowe jak i zgłębić tajemnice największego Austryiackiego jeziora - Attersee.

Nasze podróże odbywają się zawsze w gronie polskich nurków. Podczas nurkowań zapewniamy opiekę Divemastera. Każdy uczestnik wyjazdu ma możliwość taniej wypożyczyć sprzęt z naszej wypożyczalni! Zapewniamy również stałe uczestnictwo w Klubie Nurkowym Aquamatic.pl Divetim, w którym dzielimy się z innymi uczestnikami naszym doświadczeniem, oferujemy również wiele bonusów związanych z rabatami podczas korzystania z usług Centrum Nurkowego Aquamatic.pl.

 

Rezerwację na każdy z wyjazdów należy zgłosić pod numerem telefonu: +48 880 000 899, bądź napisać :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

baner sklep nurkowy

 

AQUAMATIC.PL

Centrum nurkowe AQUAMATIC.PL
ul. Środkowa 5B
53-662 Wrocław

TELEFON
+48 880 000 899

E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dlaczego my?

Najlepsze centrum nurkowe
- najlepsi według ankietowanych

Opinia o Aquamatic
- sprawdź jak oceniają nas inni!

Linki

Wyjazdy nurkowe do Chorwacji
-daj nura w Chorwacji!

Sklep-nurkowy.com 
- nurkowa strefa zakupów

Kursynurkowewrocław.pl
- tanie kursy nurkowe we Wrocławiu